Apie mus

UAB „Мarko pallets“ - jau šeštus metus sėkmingai Lietuvoje dirbanti įmonė gaminanti medinius padėklus ir pjautinę medieną. 2007 metais įsteigta kaip nedidelė įmonė, Мarko Pallets  įsitvirtina rinkoje ir stiprina savo pozicijas.


UAB „Мarko pallets“ yra МАRКО КЕА SIA dukterinė įmonė. МАRКО КЕА SIA jau 14 metų gamina ir parduoda medinius padėklus, medinę pakuotę ir pjautinę medieną tiek Baltijos šalių rinkoje, tiek visos Europos Sąjungos teritorijoje ir yra sukaupusi vertingos ilgametės patirties. Мarko Pallets per metus Baltijos šalių ir visos Europos rinkai patiekia apie 300 000 medinių padėklų.


Мarko Pallets specializacija – visų tipų medinių padėklų, tarp jų ir standartinių ir nestandartinių gamyba. Mes visuomet pasirengę priimti iššūkius ir galime pagaminti bet kurios konfigūracijos ir bet kokio sudėtingumo padėklus pagal kliento poreikius.

 

 

Kompanija Мarko pallets garsi savo principais ir jais didžiuojasi:

Užsakymo atlikimas ir pristatymas tiksliai pagal sutartus terminus

Greitas ir kokybiškas klientų aptarnavimas

Aukštos kokybės produkcija

Kokybės kontrolė

Individualus dėmesys kiekvienam klientui.

 

 

Įmonė visada siekia tapti patikima ir ilgalaike Jūsų partnere, rūpinasi kiekvienu savo klientu ir tikisi sėkmingai bendradarbiauti. Jeigu Jus sudomino Marko Pallets siūloma produkcija, prašome nedvejoti ir kreiptis nuorodoje „Kontakai“ - Mūsų specialistai operatyviai suteiks visą Jums reikalingą informaciją.

 

VYKDOMI PROJEKTAI


2012 metais įgyvendinamas vietinių užimtumo iniciatyvų projektas „UAB „Marko pallets“ veiklos plėtra ir modernizavimas“.

Diegiant naujas technologijas, įmonė nuolat tobulėja. Konkurencinėje rinkoje neatsilieka kokybe ir pasiūla. Nuolat atnaujiname įrengimus. Naudodami našius ir gerus įrengimus mes galime atlikti bet kokius Klientų užsakymus laiku ir kokybiškai.

 

empty empty
Naujoji g. 128, LT-62175 Alytus. Gamykla Naujoji g. 134, LT-62175 Alytus. Tel: +370 31577600, Fax: +370 31577600.